En hızlı hangi bankalar kredi veriyor?


Günümüzde birçok banka internet şubelerinden hizmet veriyor. Bu bankaları diğerlerine göre daha hızlı kredi veriyor şeklinde değerlendirmek doğru olacaktır. Bu bankaların kredi kartlarını da kullanımlarını sağlayabilirsiniz veya kredi çekerek de ev, taşıt alabilme imkanınız bulunuyor. Bundan dolayı sizde ilgili bankalardan hizmet alarak istediğiniz sonuca hızlıca ulaşım sağlayabilirsiniz. Kredi çekmek istediğinizde banka sizden bazı evrakları isteyebiliyor. Ayrıca çekilecek kredi tutarına göre de bu evraklar değişkenlik gösterebilmektedir. Hızlı bir şekilde kredi alabileceğiniz bankalara internetten veya kısa mesaj ile başvuru yapabilirsiniz. Bu sayede size ne kadar bir kredi verileceği ortaya çıkacaktır. Kredi çekimi sizin kredi notunuza göre değişkenlik gösterir.

Hangi Bankalar Hızlı Kredi Veriyor

Sektör içerisinde birçok banka bulunuyor. Bu bankalar en yeni teknoloji ile hizmet vermektedir. Özellikle de internet üzerinden hızlı bir şekilde başvuru yapabilirsiniz.

Garanti Bankası

Garanti bankası en hızlı kredi veren bankalar arasında yer alıyor. İster kısa mesaj isterseniz internet bankacılığı üzerinden hemen başvuru yaparak kredinizi kullanabilirsiniz. Kredi onaylandıktan sonra aynı gün içerisinde hesabınıza aktarımı yapılır. Şubeye gitmenize gerek kalmadan kredinizi kullanım sağlayabilirsiniz.

İş Bankası

İş bankası en çok kredi veren bankalar arasında yer alıyor. Evrak talebi olmadan başvuru yapabileceğiniz bankanın faiz oranları da oldukça memnun edicidir. İster taşıt kredisi, isterseniz de konut kredisi kullanabilirsiniz.

ING Bank

ING Bank en uygun faiz oranı ile müşterilerine destek sunuyor. Web sitesi üzerinden hemen başvuru yapabilme imkanınız bulunuyor. Kısa sürede cevap geliyor ve hemen kullanmaya başlıyorsunuz.

Kredi Notu Nasıl Belirlenir

Bankalardan kredi çekebilmeniz için kredi notunuzun yüksek olması gerekir. Eğer kredi notunuz düşük ise banka size kredi vermeyecektir. Kredi notu bankalar ile olan ödeme dengenizi belirler. Bu ödeme dengesi ödemelerin olumsuz olması durumunda etkilenir ve negatif puan olarak size geri döner. Kredi notunuzu arttırmak isterseniz en az 3 ay ödemelerinizi düzenli olarak yapmanız gerekir. Bu sayede kredi başvurularınız olumlu bir şekilde değerlendirilecektir. İhtiyaç kredisinden diğer tüm kredi çeşitlerine kolayca başvuru yapabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder