Garanti Bankası kredi kartım nerede sorgulama


Kredi kartları insanların anlık nakit ihtiyacını karşılayan, çeşitli alışveriş imkânları sunan ve pek çok alanda kullanıma uygun ödeme araçlarıdır. Her bankanın kendine özel kredi kartları bulunabilir. Garanti Bankası tarafından müşterilere sunulan Bonus kredi kartları vardır. Bu kartlar için şubeden veya internet üzerinden başvuru yapmak mümkündür. Başvurusu tamamlanan kartın takibi de yapılabiliyor. Bonus kredi kartı başvurusu yapan kişiler, Garanti Bankası'nın sunmuş olduğu hizmetler aracılığı ile kartının hangi aşamada olduğunu kontrol edebilir. Yani Garanti Bankası'ndan Bonus kredi kartı yapan kişiler, kartlarının nerede olduğunu çeşitli yollar ile öğrenebilir. Garanti Bankası'nın web adresinde yer alan kredi kartı takip ekranı ile kart başvurusu hakkında bilgi sahibi olunabilir. Bununla birlikte BonusFlaş indiren müşteriler Bonus kredi kartı başvurularının hangi aşamada olduğunu öğrenebiliyor. Aynı zamanda bankayı arayarak veya şubeye giderek de kredi kartı durumu öğrenilebilir.

Kredi Kartı Takip - Sorgulama Sayfası

Garanti Bankası'nın Bonus kredi kartı için başvuru yapan kişiler, bankanın web sitesinde yer alan takip ve sorgulama ekranını kullanabilir. Bu sayfa aracılığı ile hızlı ve kolay bir şekilde sorgulama yapılabilir. Bu sayfada müşterilerin sadece T.C. kimlik numarası, telefon numarası ve güvenlik oldu girmesi gerekir. Bu alanlar doldurulduktan sonra Bonus kredi kartının nerede olduğu öğrenilebilir.

BonusFlaş İle Kart Başvuru Durumunu Sorgulama

BonusFlaş indiren müşteriler ilk olarak uygulamaya giriş yapmalıdır. Giriş yapıldıktan sonra daha fazlası > başvuru ve takip > kart başvuru takip adımları izlenir. Böylece hızlı ve kolay bir şekilde Bonus kredi kartının nerede olduğu veya başvurunun hangi aşamada olduğu öğrenilebilir. Garanti Bankası'ndan yapılan Bonus kredi kartı başvuruları bu uygulama yardımı ile takip edilebiliyor.

Şubeden Veya Çağrı Merkezinden Kredi Kartı Durumunu Sorgulama

Bonus kredi kartına başvuranların, kartı takip etmek için tercih edebilecekleri yollar arasında bizzat bankadan bilgi almak da vardır. Garanti şubesine gidilerek veya çağrı merkezi aranarak kredi kartının hangi aşamada olduğu takip edilebilir. Böylece Bonus kredi kartı başvurularının onaylanıp onaylanmadığı, kartın nerede olduğu ve tahmini ne zaman teslim edileceği gibi şeyler kontrol edilebilir.

Ayrıca garanti bankası kredi kartı sorgulama için bankanın resmi web sitesini kullanabilirsiniz. Bunun için aşağıda verdiğimiz bağlantıya tıklayabilirsiniz.
https://www.garantibbva.com.tr/tr/bireysel/kredi_kartlari/ssl/kredi_karti_basvuru_takibi.page

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder