Garanti Bankası personel maaşları hakkında bilgiler

Özel bir banka olan Garanti Bankası, sermayesi ve hizmetleri ile en büyük bankalar arasında yer alıyor. Binlerce personel çalıştıran Garanti Bankası'nda çalışmak isteyen birçok insan bulunuyor. Öncelikle bankada birbirinden farklı pozisyonlar bulunuyor. Bu yüzden Garanti Bankası bünyesinde çalışan personellerin maaşları çalışma pozisyonuna bağlı olarak farklılık gösterir. Bankacılık alanında işe girmek isteyenler genel olarak başlangıç maaş düzeyleri ile personel kadrosuna alınır. Garanti Bankası’nda da gişe görevlisi ve asistanı, müfettiş, müşteri temsilcisi, banka müdürü ve genel müdür gibi pozisyonlar mevcuttur. Bu pozisyonların maaşları birbirleri ile çok farklı olabiliyor.

Garanti'de Çalışan Kişiler Kaç Para Kazanıyor?

Garanti Bankası ve benzeri bankalarda çalışan birçok insan vardır. Bu insanların genel fiyat düzeyleri bazen çok yüksek olabiliyor. Özellikle kıdemli personeller bankalardan iyi maaşlar alabiliyor. Garanti Bankası’nda çalışan bir gişe görevlisi genel olarak 2200 ila 3500 arasında bir maaşa sahip olur. Bununla birlikte gişe asistanı ise 2300 ve 4000 lira arasında değişen bir maaş alabiliyor. Garanti Bankası bünyesinde çalışan müşteri temsilcileri ise 2350 ve 4100 Türk Lirası gibi bir maaşa sahiptir. Garanti Bankası bünyesindeki bir müfettiş ise 3500 ve 9000 lira arasında değişen dolgun bir maaşa sahiptir. Bununla birlikte banka müdürü ve genel müdürün maaşları da belirli bir aralıktadır. İlk olarak banka müdürleri, 6 bin ila 24 bin lira arasında biz kazanç sahibi olabiliyor. Genel müdürler ise 100 bin Türk Lirasına kadar servet sahibi olur. Garanti Bankası tarafından personel kadrosunda yer alan kişilere verilen maaşlar genel olarak bu şekildedir. Garanti Bankası, bu maaş fiyatı düzeyleri ile her sene yeni personelleri bünyesine katabilir.

Garanti Bankası Prim Ve İkramiyeler

Garanti Bankası tarafından personellere verilen maaşların yanı sıra özel günlerde ikramiye ve primler de veriliyor. Böylece bankacılık sektöründe çalışan kişiler sadece maaşları ile değil çalışmaları ile de para kazanabilir. Garanti Bankası tarafından verilen maaşlar güncel olarak bu şekildedir. Garanti Bankası iş ilanları aracılığı ile her sene yeni personelleri kadrosuna katıyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder