Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri İletisim


Ziraat bankası müşteri hizmetleri numarası ve telefon bankacılığı ile yapabileceğiniz işlemler yazımızda. Müşteriler bankalar aracılığı ile bir ürünü satın alırken veya o ürünü satın aldıktan sonra daha çok bilgi elde etmek isteyebilirler. Kısıtlı zamanlarda çalışan banka şubeleri bu konuda müşterilerine her zaman yardımcı olamayabilir. Bu nedenle genel olarak her bankanın müşteri hizmetleri merkezi vardır.

Ziraat bankasının kuruluşu Osmanlı Devleti'ne dayanıyor ve ülkemizdeki üç kamu bankasından biri olarak faaliyetlerine devam ediyor. Ziraat Bankası müşteri hizmetleri ile müşterilerine tam destek vermektedir. 7 gün 24 saat şeklinde çalışmalarını yürüten müşteri hizmetleri ile işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Telefon Numaraları

Ziraat Bankası'nın iki adet müşteri hizmetleri numarası bulunmaktadır. Bunlardan ilki 444 00 00 şeklindedir. Diğeri ise 0850 220 00 00'dır. Ancak bu numaraların aranması ile direk müşteri temsilcilerine ulaşmam mümkün değildir. Müşteri merkezlerinde hizmet veren kişilere müşteri temsilcisi adı verilmektedir. Müşteri temsilcilerine bağlanmak için ilgili menü ile alakalı olarak doğru tuşlamaları yapmak gerekir.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Ana Menüler

Müşteri hizmetlerini aradığınızda karşınıza çıkacak ilk menü bankacılık alanında en acil işlemler arasında yer alan kayıp ve çalıntı bilgileri menüsüdür. Bu menüye bağlanmak için gerekli olan tuşlama 0'dır. Kredi kartı veya hesap kartı gibi işlemler için 'i, bankacılıkla ilgili işlemler için 2'yi, kullandığınız herhangi bir ürünün şifre işlemleri için 3'ü tuşlamanız gerekmektedir. Dijital kanallar aracılığı ile ilgili işlem yapmak istemeniz veya bu kanallar hakkındaki şikayetleri bildirmek istemeniz halinde 4'ü tuşlamanız gerekir. OGS, HGS gibi kartlarla ilgili işlem yapmak için 5'i tuşlamalısınız. Ziraat Bankası ile ilgili yukarıda sayılan işlemler dışında işlem yapmak istemeniz durumunda tuşlayacağınız numara 6'dır.

Ziraat bankası müşteri iletişim merkezi ile alakalı detaylı bilgi almak için bu adresi kullanabilirsiniz: https://www.ziraatbank.com.tr/tr/dijital-bankacilik/musteri-iletisim-merkezi/musteri-iletisim-merkezi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder